“Duchowy zasiew w życie dzieci niesie wielki urodzaj na niwie przebudzenia. Bumerang nie wraca pusty. Bumerang wraca ze zdobyczą. Z ogromną zdobyczą.”
Życie rodziców to zasiew, a życie dzieci – żniwo. To, kim będą nasze dzieci, zależy od nas samych.
Odpowiedzialność za dzieci, za ich duchowy wzrost i przyszłość spoczywa wyłącznie na nas. Nie jesteśmy jednak skazani wyłącznie na własne siły – pozwólmy Bogu budować nasz dom.
Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu kościoła oraz znajomości Słowa Bożego, autor daje jasne wskazówki, jak zapobiec oraz zaradzić wielu problemom, z jakimi spotykają się rodzice i opiekunowie.
Niezwykle cenna książka, którą gorąco polecamy nie tylko rodzicom, lecz także wszystkim dorosłym i dorastającym dzieciom.
Kliknij: https://www.nadziejadlaprzyszlosci.pl/produkt/bumerang/http://med.org.pl/inne_art_pokaz.php?&id=54&dzial=6

Zapraszamy nauczycieli i rodziców do korzystania z bezpłatnych materiałów do nauczania historii biblijnych ze Starego i Nowego Testamentu! Materiały zawierają gotowe prezentacje, ilustracje i konspekty: bibliawobrazach.pl.
Strona jest dostępna od grudnia 2020 roku.  Jest to polska wersja strony FreeBibleimages.org,
z której korzysta już wiele osób, również w Polsce.
Jesteśmy wdzięczni Bogu, że mogliśmy przyczynić się do powstania polskiej wersji, angażując się w tłumaczenia prezentacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dotąd przetłumaczyliśmy 600 prezentacji. Dalsze będą tłumaczone i sukcesywnie dodawane. Angażujemy się również w sprawdzanie i korektę zamieszczonych już treści.
Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z materiałów na stronie, dlatego zachęcamy do udostępnienie informacji  o stronie bibliawobrazach.pl.
Link do informacji na naszej stronie internetowej: http://med.org.pl/aktualnosc_pokaz.php?&id=339
Link do informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/chsmed/photos/a.121151334754634/1484817538388000

Książki dla dzieci Karoliny Garlej-Zgorzelskiej oraz audiobooki czytane przez Karolinę Garlej-Zgorzelską
„O chłopcu, który spotkał Anioła”; „O dziewczynce, która spotkała Anioła”.
Książka oraz audiobook.

Uwaga: z kodem KZ dodatkowe 20% rabatu na książki i audiobook tej autorki:
https://psalm18.pl/kolekcja/karolina


Płyta Gramy z Mistrzem zawiera 10 nowych, żywiołowych chrześcijańskich pieśni śpiewanych przez dzieci. Na końcu znajdują się również wersje instrumentalne. Materiał na płytę powstał podczas Muzycznego Obozu Młodych Odkrywców w Wiśle latem 2019 roku. Idealna do słuchania z dziećmi, a także do wykorzystania podczas spotkań dla dzieci, dzięki wersjom instrumentalnym, mogącym posłużyć jako podkład do śpiewania. Link, pod którym można posłuchać przykładowych pieśni: http://med.org.pl/gramyzmistrzem

Zmiana wielkości czcionki
Wysoki kontrast